Tygodnik katolicki i pożyczki pozabankowe

Tygodnik katolicki i pożyczki pozabankowe
Utworzono: 2023-07-28 Data publikacji: Aktualizacja: 2023-07-28Autor: Opublikował: SeoMasterSova

Chcesz wesprzeć rozwój tego bloga?

Spodobał Ci się ten artykuł? Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękuję


Gość Niedzielny i pożyczki pozabankowe

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co łączy Gościa Niedzielnego, tygodnik katolicki o ponad stuletniej tradycji, z pożyczkami pozabankowymi? 


Logo Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny
Gość Niedzielny to tygodnik katolicki - ponad 100 lat tradycji 

Okazuje się, że te dwa, na pierwszy rzut oka, zupełnie niepowiązane ze sobą światy, mają więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać.

Gość Niedzielny to tygodnik, który od lat towarzyszy Polakom w niedzielne popołudnia, dostarczając im wiadomości z kraju i ze świata, refleksji na temat wiary, a także różnego rodzaju ciekawostek. 

Ale czy wiedzieliście, że Gość Niedzielny ma też swoją "pożyczkową" stronę?

Gość Niedzielny i pożyczki pozabankowe

Gość Niedzielny na swojej stronie internetowej publikuje artykuły sponsorowane i w tych artykułach sponsorowanych pojawiają się teksty, które zachęcają do korzystania z pożyczek pozabankowych. 

Tak, dobrze czytacie! 

Wydawałoby się, że pożyczki i tygodnik katolicki to dwa zupełnie różne światy, ale jak widać, czasem potrafią się one spotkać na jednej stronie.

Pożyczki pozabankowe, o których mówimy, to takie, które udzielane są przez firmy finansowe, nie będące bankami. 

Często są one dostępne online, a cały proces od złożenia wniosku do otrzymania pieniędzy na koncie może trwać zaledwie 15 minut. 

Brzmi kusząco, prawda?

Teksty sponsorowane w Gościu Niedzielnym zachęcają do korzystania z takich właśnie pożyczek, także  w sytuacjach, kiedy nagle potrzebujemy dodatkowej gotówki. 

Awaria pralki, nieplanowany wyjazd, nagłe wydatki - z pomocą przychodzą pożyczki pozabankowe.

Jakie pożyczki promowane są na stronach Gościa Niedzielnego? 

Na stronach Gościa Niedzielnego znaleźliśmy m.in teksty o: 

Pożyczkach dla osób z komornikiem

Zrzut ze strony https://www.gosc.pl/doc/8090054.Jakie-dokumenty-sa-potrzebne-aby-otrzymac-pozyczke-majac (stan na dzień 28 lipca 2023 r.)

W artykule tym (opublikowanym 16 lutego 2023 r.) opisano problematykę związaną z uzyskaniem pożyczki przez osoby, które mają na swoim koncie zajęcie komornicze. Podkreślono, że życie takich osób jest trudne, a otrzymanie kredytu niemożliwe. Mimo to, istnieją pożyczki dla osób zadłużonych z komornikiem. Autor wyjaśnia, jakie wymogi należy spełnić i jakie dokumenty przedstawić, aby otrzymać takie środki.

Omawia również różne rodzaje pożyczek dla zadłużonych, takie jak chwilówki czy pożyczki z komornikiem ze spłatą rozłożoną na raty. Wymienia wymogi, które muszą spełnić osoby ubiegające się o taką pożyczkę, takie jak obywatelstwo polskie, odpowiedni wiek, stałe zatrudnienie, aktywny rachunek bankowy, numer telefonu i adres e-mail.

Na koniec, autor podaje sposoby na zwiększenie szans na otrzymanie pożyczki z komornikiem, takie jak pożyczka z gwarantem czy pożyczka pod zastaw.

Pełna treść artykułu dostępna jest tutaj (stan na dzień 28 lipca 2023 r.)

Pożyczkach online bez przelewu

Zrzut ze strony https://www.gosc.pl/doc/7958927.Pozyczki-online-bez-przelewu-weryfikacyjnego-gdzie-je-znalezc (stan na dzień 28 lipca 2023 r.).

Artykuł opublikowano 25 listopada 2023 r. W tekście poruszono temat pożyczek online bez przelewu weryfikacyjnego, które są coraz popularniejszym rozwiązaniem na rynku. Autor wyjaśnia, że przelew weryfikacyjny to nie jedyny sposób na potwierdzenie tożsamości przy ubieganiu się o pożyczkę i proponuje alternatywne metody, takie jak specjalne aplikacje.

Podkreśla, że korzystanie z tych aplikacji jest szybkie, wygodne i bezpieczne, a poza potwierdzeniem tożsamości, konieczne będzie sprawdzenie historii kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy w bazach BIK-u oraz BIG-ów. W artykule wymienione są również firmy, które oferują pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego, takie jak Cashtero, Provident, Pożyczka Plus, solcredit.pl, Vivus.pl, Szybka Pożyczka, Freezl i SuperGROSZ.

Pełna treść artykułu dostępna jest tutaj (stan na dzień 28 lipca 2023 r.)

Na koniec ostrzeżenie

Czyż nie jest to fascynujące? Kto by pomyślał, że Gość Niedzielny ma taką "pożyczkową" stronę! Cóż, jak to mówią, codziennie uczymy się czegoś nowego. A teraz, z nowo nabytą wiedzą, możecie cieszyć się niedzielnym popołudniem. 

Ale pamiętajcie!

Zanim zdecydujecie się na skorzystanie z pożyczek pozabankowych, nawet takich, o których przeczytacie na stronach Gościa Niedzielnego, zawsze dokładnie przeczytajcie umowę i upewnijcie się, że rozumiecie wszystkie jej warunki. Nie zapominajcie też, że pieniądze, które pożyczacie, trzeba oddać, często z dodatkowymi odsetkami.

Więc jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak połączyć niedzielne czytanie z rozwiązywaniem nagłych problemów finansowych, Gość Niedzielny ma dla was odpowiedź.

Zachęcamy do odwiedzania strony www.gosc.pl lub zakupu tygodnika, który dostępny jest tak w formie papierowej, jaki i elektronicznej. 

 Miłego czytania!


Spodobał Ci się ten artykuł?

Spodobał Ci się ten artykuł? Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękuję


Aktualne na dzień: 28 lipca 2023 r.


Nie znalazłeś oferty dla Siebie? 
 Zobacz inne Dobre Pożyczki

Największy BANK ofert pożyczkowychZOBACZ OFERTĘ MIESIĄCAPORÓWNYWARKA POŻYCZEK
Nie znalazłeś oferty dla Siebie? 
 Zobacz inne Dobre Pożyczki

Największa BAZA ofert pożyczkowych