Świąteczne oferty pożyczkowe

Świąteczne oferty pożyczkowe
Utworzono: 2023-12-08 Data publikacji: Aktualizacja: 2023-12-08Autor: Opublikował: SeoMasterSova

Zobacz świąteczne oferty dobrych pożyczek

Smartpożyczka

Smartpozyczka.pl oferuje pierwszą pożyczkę do 3000 zł za darmo (RRSO 0%) oraz pożyczki do 5000 zł z 50% rabatem (RRSO 107%). Dla stałych klientów dostępne są pożyczki do 15 000 zł (RRSO 312%). Proces wnioskowania jest online, a decyzja o przyznaniu środków jest szybka. Szczegółowe informacje o warunkach i procesie wnioskowania są dostępne na smartpozyczka.pl.


Eksprespożyczka

Eksprespożyczka oferuje pierwszą pożyczkę do 5000 zł za darmo, z RRSO 0% i okresem spłaty 30 dni. Warunki uzyskania pożyczki obejmują: ukończenie 21 lat, polskie obywatelstwo, źródło dochodu, ważny dowód osobisty oraz konto bankowe. Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się online, z minimalnymi formalnościami. Firma oferuje również możliwość przedłużenia terminu spłaty i rabaty dla stałych klientów. Pełne informacje o ofercie i warunkach znajdziesz na eksprespozyczka.pl.


Feniko.pl

Feniko oferuje szybkie pożyczki online w kwotach od 300 zł do 5000 zł, z minimalnym okresem spłaty wynoszącym 7 dni i maksymalnym 62 dni. Pierwsza pożyczka do 3000 zł jest dostępna za darmo na 61 dni z RRSO 0%. Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się online i obejmuje podanie danych osobowych, źródła dochodu, wybranej kwoty i terminu spłaty. Feniko.pl zapewnia przejrzyste warunki, minimalne formalności i szybką weryfikację. Więcej informacji można znaleźć na feniko.pl.


KredytOK

KredytOK oferuje pożyczki ratalne online, dostępne dla klientów po wypełnieniu wniosku na stronie. Aby ubiegać się o pożyczkę, konieczne jest podanie danych osobowych, informacji o dochodach oraz wydatkach. Podkreślają wagę zrozumienia warunków i zasad związanych z pożyczką, a także możliwości oddania zgody na przetwarzanie danych osobowych w różnych celach, w tym weryfikacji zdolności kredytowej. Szczegółowe informacje dotyczące oferty i warunków znajdziesz na kredytok.pl.


Lendon.pl

Lendon oferuje pożyczki chwilówki do 3000 zł, z terminem spłaty wynoszącym 30 dni. RRSO wynosi 315%, a kwoty, prowizje i odsetki są zależne od wybranej kwoty pożyczki i okresu spłaty. Firma udziela informacji o kosztach, terminach i warunkach spłaty, a także o możliwości odstąpienia od umowy. Więcej informacji na temat ich oferty i szczegółowych warunków znajdziesz na lendon.pl.


Nexu

Nexu oferuje elastyczną linię gotówkową, umożliwiającą wypłacanie środków do kwoty 6000 zł, z okresem udostępnienia limitu wynoszącym 124 dni. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 75,54%. Pożyczkodawca zapewnia możliwość dokonywania wypłat w ciężar limitu oraz automatyczne rozliczanie prowizji. Szczegóły dotyczące warunków pożyczki, kosztów i opcji spłaty są dostępne na stronie nexu.pl.


Pożyczkaplus

Pożyczkaplus oferuje pierwszą pożyczkę do 3000 zł za darmo (RRSO 0%) lub nawet do 5000 zł z 50% rabatem (RRSO 107%) na 30 dni. Dla stałych klientów kwota pożyczki może wynosić nawet do 15000 zł (RRSO 312%). Proces wnioskowania jest prosty i online. Aby skorzystać z oferty, wystarczy zarejestrować się na stronie, wybrać kwotę i okres spłaty, a następnie poczekać na decyzję. Więcej informacji znajdziesz na pozyczkaplus.pl.


Provident

Provident Polska oferuje różnorodne pożyczki online, z kwotami od 1000 zł do 20 000 zł. Dostępne są różne opcje spłaty, w tym miesięczne lub tygodniowe raty, z okresami spłaty dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta. RRSO i warunki pożyczki zależą od wybranej oferty i kwoty. Provident podkreśla bezpieczeństwo i wygodę procesu wnioskowania, który odbywa się online. Więcej informacji o ofertach, warunkach oraz procesie wnioskowania znajdziesz na provident.pl.


Smartney

Smartney oferuje pożyczki w kwocie od 2000 zł do 60000 zł na okres nawet 96 miesięcy. Wniosek o pożyczkę można złożyć online i bez dokumentów. Mają dość niskie oprocentowanie, jak na pożyczki pozabankowe. Szczegółowe informacje o warunkach i procesie wnioskowania są dostępne na smartney.pl.


Vivus

Vivus.pl oferuje pierwszą pożyczkę do 3000 zł z RRSO 0% na 61 dni czyli też za darmo. Kolejne pożyczki mają RRSO 311,75%, z kwotami do 7200 zł i okresem spłaty 30 dni. Proces aplikacyjny jest uproszczony, bez potrzeby przedstawiania zaświadczeń. Pozytywnie rozpatrzone wnioski są szybko realizowane, a środki przekazywane na konto wnioskodawcy. Szczegółowe informacje na temat oferty i warunków pożyczki znajdziesz na vivus.pl.

Nie znalazłeś oferty dla Siebie? 
 Zobacz inne Dobre Pożyczki

Największa BAZA ofert pożyczkowychZOBACZ OFERTĘ MIESIĄCAPORÓWNYWARKA POŻYCZEK
Nie znalazłeś oferty dla Siebie? 
 Zobacz inne Dobre Pożyczki

Największa BAZA ofert pożyczkowych