Najtańsza szybka pożyczka ratalna - październik 2017 r.

Najtańsza szybka pożyczka ratalna - październik 2017 r.

 Pełne zaskoczenie - Hapi Pożyczki

Hapi pozyczki logo


Rata tylko 99,33 zł miesięcznie za każdy 1000 zł pożyczonych na rok.


Czyli za 1000 zł pożyczonych na rok zapłacicie tylko 119,96  (do oddania 1119,96 zł)Hapi Pożyczki to też najlepsza pożyczka w Polsce według:


  • Pożyczka Portal
  • Loando
  • Comperia
  • Total Money
  • Bankier
  • eBroker


Szok? Dla Nas też


W szybkich pożyczkach online najważniejsza jest chyba cena. Im pożyczka tańsza, tym lepsza. 

Tak chyba można wyjaśnić sukces Hapi Pożyczki.


Znasz tańszą pożyczkę na raty? Daj nam znać.


Najtańsza chwilówkaNOTA PRAWNA

Najtańsza pożyczka to najtańsza pożyczka w serwisie www.dobra-pozyczka.pl. To jest nasza opinia oparta na analizie ofert firm pożyczkowych powszechnie dostępnych w internecie.Nie bierzemy odpowiedzialności za informacje prezentowane na stronach www firm pożyczkowych.Użytkownik powinien wiedzieć, że w serwisie www.dobra-pozyczka.pl znajdują się oferty pożyczek uznane przez twórców serwisu za wiarygodne i bezpieczne. Dlatego nie ma tutaj wszystkich ofert szybkich pożyczek i chwilówek, jakie może napotkać na rynku finansowym.Oferty pożyczkowe ocenialiśmy według naszej najlepszej wiedzy, mając na uwadze przede wszystkim rzeczywistą kwotę, jaką Klient zapłaci za pożyczenie 1000 zł na okres 30 dni.

Użytkownik korzystając z informacji zawartych na tej stronie powinien mieć świadomość, że na rynku finansowym mogą znajdować się tańsze oferty szybkich pożyczek i chwilówek, jak również uwzględnić, że pożyczki bankowe mogą być tańsze niż pożyczki udzielane przez  instytucje finansowe nie będące bankami.

ZOBACZ OFERTĘ MIESIĄCAPORÓWNYWARKA POŻYCZEK
Nie znalazłeś oferty dla Siebie? 
 Zobacz inne Dobre Pożyczki

Największa BAZA ofert pożyczkowych