Provident Polska: Nowa Era Pożyczek Online i Tradycyjnych

Provident Polska: Nowa Era Pożyczek Online i Tradycyjnych
Utworzono: 2023-08-13 Data publikacji: Aktualizacja: 2023-09-26Autor: Opublikował: SeoMasterSova

Chcesz wesprzeć rozwój tego bloga?

Spodobał Ci się ten artykuł? Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękuję


Provident Polska: Nowa Era Pożyczek Online i Tradycyjnych


Provident Polska, lider na rynku pożyczek gotówkowych w Polsce, prezentuje dwa nowe filmy promujące ich ofertę pożyczek “Prima”. Oba filmy mają na celu ukazanie prostoty i szybkości uzyskania pożyczki w Provident Polska, podkreślając jednocześnie zalety korzystania z ich usług.

O czym te reklamy?

Reklama 1

"Na formę masz już plan? Wykonaj go sam. Szybko i online! 'Prima' pożyczka."

Zobacz ofertę
Źródło grafiki:www.provident.pl

Ten film promuje nową ofertę "Prima" pożyczki od Provident Polska. Tytuł sugeruje, że jeśli masz już plan finansowy lub potrzebujesz dodatkowych środków, możesz łatwo i szybko zrealizować go dzięki ofercie online Provident Polska. Film ma na celu zachęcenie potencjalnych klientów do skorzystania z oferty, podkreślając jej prostotę i szybkość. Z filmu wynika, że zaciągnięcie pożyczki w Provident poprzez internet jest proste i szybkie.

W reklamie możemy usłyszeć, że “Provident, jak wiecie, świetnie sprawdza się w necie”. 😁


Reklama 2

"Skończ planować, zacznij realizować! 'Prima' pożyczka."

Zobacz ofertę
Źródło grafiki:www.provident.pl

Drugi film również promuje ofertę "Prima" pożyczki, ale z innym przekazem. Tytuł sugeruje, że nadszedł czas, aby przestać tylko planować i zacząć działać. Film ma na celu motywowanie potencjalnych klientów do podjęcia decyzji o zaciągnięciu pożyczki i realizacji swoich planów finansowych. To reklama do Klientów, którzy wolą pożyczkę wziąć w sposób tradycyjny. Czyli, jak to w Providencie, zaprosić doradcę, który, według reklamy,  “Po ludzku powie i wytłumaczy. A dobry kontakt to wiele znaczy”. 😁


Czy te reklamy Was przekonały?

Oba filmy mają na celu promocję oferty "Prima" pożyczki od Provident Polska. Chociaż oba filmy mają różne przekazy, ich głównym celem jest ukazanie łatwości i szybkości uzyskania pożyczki online w Provident Polska czy to online czy to u doradcy. Firma chyba chce przekonać potencjalnych klientów, że dzięki ich ofercie mogą szybko i bezproblemowo zrealizować swoje plany finansowe.

Jeżeli te reklamy Was przekonały, to poznajcie więcej informacji o tych pożyczkach. 

Trochę więcej o pożyczce “Prima” firmy Provident

Pożyczka Samoobsługowa Prima

Pożyczka Samoobsługowa "Prima" to pożyczka przez Internet w  kwocie od 500 zł do 20 000 zł. Klient może wybrać termin spłaty od 12 do 36 miesięcy. Całość pożyczki jest spłacana w miesięcznych ratach. Jednym z głównych atutów tej oferty jest szybki przelew środków na konto klienta. RRSO dla tej pożyczki wynosi 29,01%.

Prima Pożyczka

"Prima" Pożyczka to pożyczka w kwocie od 1000 zł do 20 000 zł. Klient ma możliwość wyboru terminu spłaty w zakresie od 60 do 130 tygodni lub od 12 do 30 miesięcy. Pożyczka może być spłacana w tygodniowych lub miesięcznych ratach. Jednym z głównych atutów tej oferty jest dostawę gotówki nawet w jeden dzień oraz możliwość zarządzania pożyczką za pomocą aplikacji mobilnej ProviGo. RRSO dla tej pożyczki wynosi 29,01%.Pamiętajcie o ProviGo

Provident ma swoją własną aplikację, z której możecie używać, gdy skorzystacie z tych pożyczek.  

Mowa o aplikacji ProviGo.

Aplikacja ProviGo to narzędzie oferowane przez Provident Polska, które umożliwia klientom zarządzanie swoimi pożyczkami w sposób cyfrowy. Oto kilka kluczowych informacji na temat tej aplikacji na podstawie dostępnych materiałów:

Szybki dostęp do pożyczki: Aplikacja ProviGo pozwala na szybkie i łatwe ubieganie się o pożyczkę. Klienci mogą składać wnioski o pożyczkę bezpośrednio przez aplikację.

Sprawdzanie salda i harmonogramu spłat: Użytkownicy mogą monitorować swoje saldo pożyczki oraz przeglądać harmonogram spłat, co pozwala na lepsze zarządzanie zobowiązaniami finansowymi.

Bezpieczeństwo: Aplikacja jest zabezpieczona, co gwarantuje bezpieczeństwo danych klienta. Dzięki temu użytkownicy mogą być pewni, że ich informacje są chronione.

Komunikacja z Provident: Aplikacja umożliwia łatwą komunikację z przedstawicielami Provident Polska. Klienci mogą korzystać z czatu na żywo lub kontaktować się z doradcami przez telefon.

Dostępność: Aplikacja ProviGo jest dostępna do pobrania zarówno dla użytkowników urządzeń z systemem Android, jak i iOS.

Intuicyjność: Interfejs aplikacji jest prosty i intuicyjny, co sprawia, że korzystanie z niej jest łatwe nawet dla osób, które nie są zaznajomione z technologią.

Według Providenta aplikacja ProviGo to nowoczesne narzędzie, które umożliwia klientom Provident Polska łatwe i wygodne zarządzanie swoimi pożyczkami. Dzięki niej użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoimi zobowiązaniami finansowymi i mogą w każdej chwili sprawdzić aktualny stan swojego konta.


Aktualne na dzień: 13 sierpnia  2023 r.


Spodobał Ci się ten artykuł?

Spodobał Ci się ten artykuł? Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękuję
Nie znalazłeś oferty dla Siebie? 
 Zobacz inne Dobre Pożyczki

Największy BANK ofert pożyczkowychZOBACZ OFERTĘ MIESIĄCAPORÓWNYWARKA POŻYCZEK
Nie znalazłeś oferty dla Siebie? 
 Zobacz inne Dobre Pożyczki

Największa BAZA ofert pożyczkowych