Pożyczka miesiąca - Smartney

Pożyczka miesiąca Smartney
Utworzono: 2023-11-07 Data publikacji: Aktualizacja:2023-11-07Autor: Opublikował: SeoMasterSova


W październiku 2023 r. Nr 1 jest SmartneyPuchar dla zwycięzcy


Smartney.pl pożyczka dla każdego


Niezależnie od tego kim jesteś  (młodym profesjonalistą, pracującą mamą czy dojrzałym mężczyzną) Smartney dostosowuje się do Twoich indywidualnych potrzeb finansowych, oferując szybką pożyczkę online bez zbędnych formalności i z wygodnym procesem wnioskowania​.


Weź pożyczkę Smartney
Dlaczego? 


Smartney zapewnia szybkie i łatwe finansowanie z możliwością wyboru kwoty pożyczki od 2 000 zł do 60 000 zł i elastycznego okresu spłaty do 8 lat​. Dla młodych profesjonalistów, którzy cenią sobie czas i wygodę, Smartney eliminuje konieczność posiadania zaświadczeń o dochodach, co jest idealne dla tych, którzy dopiero budują swoją historię kredytową.


Oferta Smartney Go, dostępna w sieci biur kredytowych współpracujących z Fines, oferuje pożyczki na mniejsze kwoty od 1 000 do 3 000 zł, które mogą być spłacane w krótszym okresie na 3, 6 lub 9 miesięcy​3​. Jest to idealne rozwiązanie dla pracujących mam, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki na niespodziewane wydatki związane z domem lub dziećmi.


Smartney proponuje atrakcyjne warunki pożyczek ratalnych, które pozwalają na rozłożenie zobowiązania nawet na 96 rat. Dla kogoś, kto planuje większe wydatki, jak zakup samochodu czy wakacje z rodziną, jest to opcja zapewniająca finansową elastyczność bez konieczności zaciągania kredytu bankowego.


Weź pożyczkę Smartney
Oprocentowanie


Oferta Smartney wyróżnia się najwyższą dostępną kwotą pożyczki (do 60 000 zł) oraz najdłuższym okresem spłaty (do 96 miesięcy), co może być korzystne dla osób potrzebujących większej kwoty na dłuższy czas. 

RRSO może wynosić nawet 21,94%, co jest stosunkowo niską wartością w porównaniu z innymi dostępnymi ofertami.


Przykładowa oferta. 


REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD POŻYCZKI Smartney
Pożyczka w kwocie 10 000 zł na okres 96 miesięcy (8 lat)
- całkowita kwota do zapłaty: 20 127,72 zł 
- całkowity koszt pożyczki: 10 127,72  zł
- miesięczna rata: 209,56  zł
- RRSO: 27,94%.
Wyliczenia  mają charakter orientacyjny i przykładowy. Służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mogą być traktowane jako oferta lub zaproszenie do zawarcia umowy pożyczki. Ostateczna oferta pożyczki, w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki, uzależniona jest od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. 
Warunki umowy oraz aktualny formularz informacyjny dostępne są na stronie pożyczkodawcy. 
Wyliczenia powstały na podstawie informacji uzyskanych ze strony www.smartney.pl (stan na dzień 07.11.2023 r.).
Minimalny okres trwania umowy (okres spłaty) pożyczki wynosi 6 miesięcy, maksymalny okres to 90 miesięcy.

Weź pożyczkę Smartney

Więcej o Smartney


Smartney jest firmą zarejestrowaną w Polsce i wpisaną do rejestru przedsiębiorców. To firma o kapitale zakładowym wynoszącym 1 900 000 zł.

Firma jest instytucją pożyczkową wpisaną do rejestru instytucji pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem RIP 000408. Smartney jako Członek ZPF przestrzega w swojej działalności Zasad Dobrych Praktyk ZPF.


Weź pożyczkę SmartneyNie znalazłeś oferty dla Siebie? 
 Zobacz inne Dobre Pożyczki

Największa BAZA ofert pożyczkowychZOBACZ OFERTĘ MIESIĄCAPORÓWNYWARKA POŻYCZEK
Nie znalazłeś oferty dla Siebie? 
 Zobacz inne Dobre Pożyczki

Największa BAZA ofert pożyczkowych