Mini Credit - nowa oferta w serwisie Dobra Pożyczka

Mini Credit - nowa oferta w serwisie Dobra Pożyczka
Utworzono: 2023-12-10 Data publikacji: Aktualizacja:2023-12-15Autor: Opublikował: SeoMasterSova


Mini Credit robi wrażenieZobacz ofertę Mini Credit


Czy szukasz dobrej pożyczki? Chcesz, aby była ona darmowa i dostępna bez wychodzenia z domu? MiniCredit to miejsce, które warto rozważyć. Oferują pożyczki za 0 zł i wszystko zrobisz przez internet. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują szybkiej pomocy finansowej.
Osobiście jesteśmy pod wrażeniem, jak szybko i łatwo można uzyskać pożyczkę w MiniCredit. To świetne rozwiązanie, gdy pilnie potrzebujesz gotówki. MiniCredit to firma z 15-letnim doświadczeniem. Specjalizują się w udzielaniu szybkich pożyczek przez internet. Proces aplikacji jest prosty. Wystarczy wypełnić wniosek online, a pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie w ciągu kilku minut. Aby uzyskać pożyczkę, wystarczy mieć 21 lat, mieć dowód osobisty i konto bankowe. MiniCredit nie wymaga zaświadczeń o dochodach ani poręczycieli. To sprawia, że dostęp do pożyczek jest łatwy i szybki. MiniCredit to doświadczona firma, która ceni sobie transparentność i zaufanie klientów. Ich celem jest pomoc w pilnych potrzebach finansowych, oferując szybkie i wygodne pożyczki online. Jeśli szukasz szybkiego wsparcia finansowego, MiniCredit jest doskonałym wyborem. Ich oferta darmowej pożyczki jest unikatowa na rynku. Sprawdź sam i przekonaj się, jak łatwo możesz uzyskać potrzebną Ci gotówkę. Warunki otrzymania pożyczki: pożyczka dostępna dla osób w wieku od 21 do 75 lat, wymagany własny numer telefonu, osobisty rachunek bankowy, ważny dowód osobisty, obywatelstwo i miejsce zamieszkania w Polsce, pełna zdolność do czynności prawnych. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki: do 5000 zł. Czas oczekiwania na decyzję i szybkość otrzymania środków: decyzja podejmowana jest szybko, a środki mogą być przekazane na konto nawet w 15 minut. Możliwość spłaty pożyczki: przez konto klienta, tradycyjnym przelewem lub Przelewem24. Konsekwencje braku terminowej spłaty: możliwe naliczenie odsetek za zwłokę. Obsługa klienta: wnioski o pożyczkę można składać 7 dni w tygodniu, całodobowo, a dział obsługi klienta oraz dział windykacji dostępny jest w godzinach pracy. Więcej szczegółów znajdziesz bezpośrednio na stronie Mini Credit. Dane pożyczkodawcy: Minicredit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Migdałowej 4, 02-796 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000371165, NIP: 5252494263, REGON: 142694604, RIP : RIP000048, o kapitale zakładowym w wysokości 5 225 000,00 zł.    

Przykładowa oferta 


REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD POŻYCZKI Mini Credit
Pożyczka w kwocie 2 500 zł na okres 30 dni
- całkowita kwota do zapłaty: 2 808,56 zł 
- całkowity koszt pożyczki: 308,58  zł
- RRSO: 312,05%.
Wyliczenia  mają charakter orientacyjny i przykładowy. Służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mogą być traktowane jako oferta lub zaproszenie do zawarcia umowy pożyczki. Ostateczna oferta pożyczki, w tym wysokość całkowitych kosztów pożyczki, uzależniona jest od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. 
Warunki umowy oraz aktualny formularz informacyjny dostępne są na stronie pożyczkodawcy. 
Wyliczenia powstały na podstawie informacji uzyskanych ze strony www.minicredit.pl (stan na dzień 10.12.2023 r.).
Minimalny okres trwania umowy (okres spłaty) pożyczki wynosi 30 dni, maksymalny okres to 30 dni.


Nie interesuje Cię oferta Mini Credit? Zobacz ofertę Smartney pożyczki miesiącaZobacz pożyczkę miesiąca Nie znalazłeś oferty dla Siebie? 
 Zobacz inne Dobre Pożyczki

Największa BAZA ofert pożyczkowychZOBACZ OFERTĘ MIESIĄCAPORÓWNYWARKA POŻYCZEK
Nie znalazłeś oferty dla Siebie? 
 Zobacz inne Dobre Pożyczki

Największa BAZA ofert pożyczkowych