Ekassa - nowa usługa pożyczkowa

EKASSA - nowa usługa pożyczkowa
Utworzono: 2023-12-22 Data publikacji: Aktualizacja:2023-12-22Autor: Opublikował: SeoMasterSova


Ekassa.pl - prosta i szybka pożyczkaEkassa.pl wprowadza innowacyjną usługę - EKASSA OSOBISTA. To długoterminowe pożyczki dla osób fizycznych. Teraz możesz pożyczyć do 30 000 zł na okres do 36 miesięcy. Proces jest prosty i szybki, co jest odpowiedzią na potrzeby klientów.Co wyróżnia Ekassa?

Prostota i szybkość - klucz do Twoich potrzeb

Ekassa.pl wyróżnia się prostotą procesu.
Proces aplikacji jest szybki, bez zbędnych dokumentów.
To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią swój czas. Dostępność i przejrzystość - Twoje finanse pod kontrolą
Firma zapewnia przejrzystość i uczciwość w każdej transakcji.
To ważne dla Twojego spokoju finansowego.
Warunki uzyskania pożyczki - proste i zrozumiałe
Aby otrzymać pożyczkę, wystarczy wypełnić krótki wniosek online.

Nie potrzebujesz zastawu ani poręczycieli. Pożyczka jest dostępna na dowolny cel, co daje Ci dużą elastyczność. Zalety i wady oferty
Zalety: Szybki i prosty proces wnioskowania. Brak ukrytych kosztów. Elastyczność w wyborze kwoty i okresu spłaty.
Wady: Ograniczenie maksymalnej kwoty pożyczki do 30 000 zł. Wymóg posiadania stałego dochodu.

Ekassa najważniejsze pytania

Wymagane dokumenty i warunki uzyskania pożyczki Aby uzyskać pożyczkę w Ekassa, potrzebny jest tylko numer PESEL. Warunki to: wiek powyżej 18 lat, obywatelstwo UE i pobyt w Polsce oraz aktywny rachunek bankowy. Na co możesz przeznaczyć pożyczkę z Ekassa? Pożyczkę konsumencką można przeznaczyć na dowolny cel osobisty. Może to być remont domu, zakup sprzętu, wakacje czy niespodziewane wydatki. Czy korzystają z Kontomatik? Kontomatik zapewnia bezpieczeństwo danych finansowych. Ochrona opiera się na zaawansowanych protokołach, zgodzie użytkownika, RODO oraz wysokiej ochronie technicznej. Po co ten Kontomatik? Kontomatik przyspiesza weryfikację i ocenę zdolności kredytowej. Zapewnia mniej formalności i krótszy czas oczekiwania. Dane są bezpieczne, a automatyzacja usprawnia obsługę klienta. Ile można wziąć pożyczek? Nie można ubiegać się o więcej niż jedną pożyczkę jednocześnie w Ekassa. Kolejna pożyczka możliwa jest po spłacie poprzedniej. Ile trzeba czekać na decyzję o pożyczce? Decyzja o przyznaniu pożyczki zazwyczaj przychodzi po kilkudziesięciu minutach. W razie potrzeby, pracownik Ekassa skontaktuje się z klientem. Czy można wcześniej spłacić pożyczkę? Oczywiście. Pożyczkę można spłacić przed terminem bez dodatkowych prowizji, opłat czy kar. Jak sprawdzić status wniosku o pożyczkę? Status wniosku można sprawdzić w profilu klienta na stronie Ekassa. Jak zwiększyć szansę na uzyskanie pożyczki? Aby zwiększyć szanse, należy podać dokładne dane zgodne z dokumentami. Dobra historia kredytowa może również pomóc. Różnica między pożyczką osobistą a biznesową? Pożyczka osobista służy zaspokojeniu indywidualnych potrzeb finansowych, a biznesowa wspiera działalność gospodarczą. Jak się skontaktować z obsługą klienta? W razie pytań można kontaktować się z Ekassa mailowo. Ekassa.pl oferuje proste i dostępne rozwiązania pożyczkowe. Bezpieczeństwo danych, szybki proces decyzyjny i elastyczność w przeznaczeniu środków to kluczowe atuty. Ekassa dba o potrzeby swoich klientów, oferując im wsparcie na każdym etapie procesu pożyczkowego.

Przykładowa oferta 


REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD POŻYCZKI Ekassa.pl
Pożyczka w kwocie 10 000 zł na okres 36 miesięcy (3 lata)
- całkowita kwota do zapłaty: 17 200,78 zł 
- całkowity koszt pożyczki: 7 200,78  zł
- miesięczna rata: 478,11 zł
- RRSO: 48,11%.
Wyliczenia  mają charakter orientacyjny i przykładowy. Służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mogą być traktowane jako oferta lub zaproszenie do zawarcia umowy pożyczki. Ostateczna oferta pożyczki, w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki, uzależniona jest od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. 
Warunki umowy oraz aktualny formularz informacyjny dostępne są na stronie pożyczkodawcy. 
Wyliczenia powstały na podstawie informacji uzyskanych ze strony www.ekassa.pl (stan na dzień 22.12.2023 r.).
Minimalny okres trwania umowy (okres spłaty) pożyczki wynosi 6 miesięcy, maksymalny okres to 36 miesięcy.

Sprawdź szczegóły pożyczki Ekassa


Nie interesuje Cię oferta Ekassa? Zobacz ofertę Smartney pożyczki miesiącaZobacz pożyczkę miesiąca Nie znalazłeś oferty dla Siebie? 
 Zobacz inne Dobre Pożyczki

Największa BAZA ofert pożyczkowychZOBACZ OFERTĘ MIESIĄCAPORÓWNYWARKA POŻYCZEK
Nie znalazłeś oferty dla Siebie? 
 Zobacz inne Dobre Pożyczki

Największa BAZA ofert pożyczkowych