Opena.pl - dobra pożyczka długoterminowa

Opena.pl - dobra pożyczka długoterminowa
Utworzono: 2023-12-13 Data publikacji: Aktualizacja:2023-12-13Autor: Opublikował: SeoMasterSova


Opena.pl - szybko, bezpiecznie i bez formalnościZobacz ofertę długoterminowej pożyczki Opena


Szukasz pożyczki, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości? Chcesz, aby proces był szybki, bezpieczny i bez zbędnych formalności? Poznaj ofertę Opena.pl – miejsca, gdzie dobra pożyczka staje się rzeczywistością.

Wyobraź sobie, że potrzebujesz dodatkowych środków na niespodziewane wydatki, remont domu, czy wymarzone wakacje. Opena.pl oferuje Ci elastyczne rozwiązania finansowe, które idealnie wpasują się w Twoje życie.Oferta Pożyczkowa Opena.pl
Kwoty i okresy spłaty: Czy to 1 000 zł, czy 20 000 zł – wybierasz kwotę, która Ci odpowiada. A okres spłaty? Od 42 do 48 miesięcy, abyś mógł spłacać w swoim tempie.
Przejrzyste warunki: Weźmy na przykład pożyczkę 10 000 zł na 44 miesiące. Miesięczna rata wynosi tylko 457 zł, a RRSO to 52,64%. Całkowita kwota do spłaty to 19 963,29 zł. Jasne i proste, prawda?
Oprocentowanie: Z oprocentowaniem na poziomie ok. 50%, Opena.pl oferuje dość konkurencyjne stawki, które sprawiają, że jest to w miarę przystępna i przemyślana pożyczka pozabankowa.
Warunki otrzymania pożyczki: Opena.pl ułatwia proces otrzymywania pożyczki, stawiając na przejrzystość i minimalizm w wymaganiach.

Oto, co musisz wiedzieć: - wiek pożyczkobiorcy: aby ubiegać się o pożyczkę w Opena.pl, musisz mieć ukończone 25 lat, jest to podstawowy warunek, który zapewnia, że pożyczki są udzielane osobom dorosłym i odpowiedzialnym. - posiadanie konta bankowego: musisz posiadać aktywne konto w banku, bo jest to niezbędne do weryfikacji Twojej tożsamości oraz do przelania środków pożyczkowych. - adres e-mail i telefon komórkowy: Twoje dane kontaktowe, takie jak adres e-mail i numer telefonu komórkowego, są wymagane, bo służą one do komunikacji w procesie wnioskowania oraz do przesyłania niezbędnych dokumentów i informacji. - proces weryfikacji: Opena.pl przeprowadza proces weryfikacji tożsamości, który jest szybki i bezpieczny - weryfikacja odbywa się online za pomocą Twojego konta bankowego. - brak ukrytych opłat: w Opena.pl możesz liczyć na przejrzystość, bo nie ma ukrytych opłat, a wszystkie koszty pożyczki są jasno przedstawione przed finalizacją umowy.

O Firmie Opena.pl

Opena.pl to nie tylko pożyczkodawca, to innowator w świecie finansów osobistych.

Czym Opena.pl wyróżnia się na tle konkurencji? Misja i Wartości: Opena.pl powstała z myślą o zapewnieniu łatwego dostępu do finansowania dla każdego. Ich misją jest oferowanie bezpiecznych, elastycznych i przystępnych rozwiązań finansowych, które odpowiadają na realne potrzeby klientów. Bezpieczeństwo i Transparentność: Bezpieczeństwo Twoich danych i transparentność działania to dla Opena.pl priorytet. Firma jest aktywnym członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, co świadczy o ich zaangażowaniu w utrzymanie wysokich standardów branżowych. Zasady Dobrych Praktyk: Opena.pl przestrzega Zasad Dobrych Praktyk, co oznacza, że działają zgodnie z obowiązującym prawem i etyką biznesową. Regularne audyty zewnętrzne potwierdzają ich zgodność z tymi standardami, dając Ci pewność, że Twoje finanse są w dobrych rękach. Dostępność i Wsparcie: Opena.pl stawia na dostępność i wsparcie klienta. Ich zespół jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w każdym etapie procesu pożyczkowego.. Dane pożyczkodawcy: Paytree SA ul. Chłopska 53, 80-350 Gdańsk, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000996923, NIP: 5842733734, REGON: 221973237. Spółka jest zarejestrowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. Paytree SA ma kapitał zakładowy w wysokości 1 000 100,00 zł.    

Przykładowa oferta 


REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD POŻYCZKI Opena.pl
Pożyczka w kwocie 10 000 zł na okres 48 miesięcy (4 lata)
- całkowita kwota do zapłaty: 20 514,33 zł 
- całkowity koszt pożyczki: 10 514,33  zł
- miesięczna rata: 430 zł
- RRSO: 50,08%.
Wyliczenia  mają charakter orientacyjny i przykładowy. Służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mogą być traktowane jako oferta lub zaproszenie do zawarcia umowy pożyczki. Ostateczna oferta pożyczki, w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki, uzależniona jest od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. 
Warunki umowy oraz aktualny formularz informacyjny dostępne są na stronie pożyczkodawcy. 
Wyliczenia powstały na podstawie informacji uzyskanych ze strony www.opena.pl (stan na dzień 13.12.2023 r.).
Minimalny okres trwania umowy (okres spłaty) pożyczki wynosi 42 miesiące, maksymalny okres to 48 miesięcy.

Sprawdź szczegóły pożyczki Opena.pl


Nie interesuje Cię oferta Opena.pl? Zobacz ofertę Smartney pożyczki miesiącaZobacz pożyczkę miesiąca Nie znalazłeś oferty dla Siebie? 
 Zobacz inne Dobre Pożyczki

Największa BAZA ofert pożyczkowych

ZOBACZ OFERTĘ MIESIĄCAPORÓWNYWARKA POŻYCZEK
Nie znalazłeś oferty dla Siebie? 
 Zobacz inne Dobre Pożyczki

Największa BAZA ofert pożyczkowych