Pakiet Medyczny z pożyczką Aasa Polska – na czym polega i czy warto

Pakiet Medyczny z pożyczką Aasa Polska – na czym polega i czy warto
Utworzono: 2024-03-14 Data publikacji: Aktualizacja:2024-03-22Autor: Opublikował: SeoMasterSova

Lekarz na wyciągnięcie ręki z Aasa Polska

Biorąc pożyczkę w Aasa Polska możesz skorzystać z Pakietu Medycznego. 

Pakiet Medyczny oferowany przez Aasa Polska stanowi unikatową propozycję na rynku finansowym, łącząc wsparcie finansowe z kompleksową opieką zdrowotną. 

Dzięki tej innowacyjnej usłudze, klienci nie tylko uzyskują niezbędne środki finansowe na realizację swoich celów, ale również zyskują spokój ducha oraz bezpieczeństwo, wiedząc, że w razie potrzeby mogą liczyć na szybką i profesjonalną pomoc medyczną.


Krótko o Aasa Polska

Aasa Polska to pożyczka ratalna. Można pożyczyć od 1.000 zł do 25.000 zł. Minimalny okres trwania umowy pożyczki (okres spłaty) wynosi 18 miesięcy, a maksymalny okres dla Aasa Polska z Pakietem Premium wynosi 36 miesięcy. Aasa Polska oferuje różne pakiety pożyczek, w tym Pakiet Premium i Pakiet Biznes, z różnymi warunkami i opcjami dodatkowymi, takimi jak Pakiet Językowy czy Medyczny.

Skorzystaj z pożyczki Aasa


Opinie o Aasa Polska w Google

 

Stan na dzień 22 marca 2024 r. 


Pakiet Medyczny – co to jest?

Pakiet Medyczny od Aasa Polska to więcej niż pożyczka. To wsparcie na wypadek problemów zdrowotnych, które może przydać się każdemu. Oferta ta skierowana jest do osób, które cenią sobie nie tylko szybkie i wygodne rozwiązania finansowe, ale również dbają o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Jakie usługi obejmuje Pakiet Medyczny w Aasa Polska?

W skład Pakietu Medycznego wchodzą:

  • Teleporady i konsultacje online ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny, umożliwiające szybką diagnozę i poradę bez wychodzenia z domu.
  • Konsultacje w placówkach stacjonarnych, dzięki którym można skorzystać z bezpośredniego spotkania z lekarzem.
  • Usługi stomatologiczne, obejmujące podstawowe zabiegi oraz diagnostykę.
  • Dostęp do badań laboratoryjnych, które są niezbędne do dokładnej diagnostyki i monitorowania stanu zdrowia.

Dla kogo jest Pakiet Medyczny oferowany przez Aasa Polska?

Pakiet Medyczny jest dostępny dla klientów, którzy zdecydują się na pożyczkę z Pakietem Gold lub Pakietem Biznes. Jest to rozwiązanie skierowane do osób w różnym wieku, bez ograniczeń, co do maksymalnego wieku na etapie przystępowania do umowy.

Pakiet Gold

Kwota Pożyczki: w ramach Pakietu Gold, klienci mogą ubiegać się o pożyczki na kwoty dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, nawet do 25.000 zł.

Okres Pożyczki: Pożyczka w ramach Pakietu Gold może być zaciągnięta na okres 36 miesięcy, co umożliwia klientom elastyczne rozłożenie spłaty na wygodne raty miesięczne.

Warunki Uzyskania: Aby kwalifikować się do otrzymania pożyczki w ramach Pakietu Gold, konieczne jest spełnienie kilku podstawowych wymogów, takich jak pozytywna ocena zdolności kredytowej klienta. Kluczowe jest również, aby klienci nie widnieli w rejestrach dłużników i posiadały stały dochód, co jest gwarancją terminowej spłaty pożyczki.

Pakiet Biznes

Kwota Pożyczki: Pakiet Biznes skierowany jest do osób potrzebujących większych sum na rozwój własnej działalności gospodarczej, oferując pożyczki na kwoty sięgające także nawet 25000 zł.

Okres Pożyczki: Analogicznie do Pakietu Gold, również i w Pakiecie Biznes pożyczka udzielana jest na okres 36 miesięcy, co pozwala na rozłożenie zobowiązań finansowych w czasie, dostosowując raty do możliwości finansowych przedsiębiorcy.

Warunki Uzyskania: Kryteria uzyskania pożyczki w ramach Pakietu Biznes są podobne do tych w Pakiecie Gold, z tym że szczególny nacisk kładziony jest na analizę zdolności kredytowej z perspektywy prowadzonej działalności gospodarczej. Ważne jest, aby przedsiębiorstwo wykazywało stabilność finansową i nie było obciążone nadmiernymi długami.

O Pakiecie Medycznym

Dostępne z pożyczką Aasa Polska pakiety medyczne oferowane są przez Platformę JP Medica.

Pakiety Medyczne różnią się zakresem świadczeń, liczbą dostępnych konsultacji oraz rodzajem usług medycznych wliczonych do każdego z pakietów.

Poniżej krótki opis dostępnych pakietów z pożyczką Aasa Polska:

  1. JP1 - Podstawowy pakiet, zawierający 6 konsultacji lekarskich przez telefon lub online, 1 konsultację w placówce partnerskiej, 1 ocenę wyników badania (hematologicznego, biochemicznego i immunochemicznego, kału i moczu, układu krzepnięcia, EKG), podstawowe badania laboratoryjne oraz 4-miesięczny okres świadczenia usługi za 500 zł.
  2. JP2-JP5 - Pakiety o zwiększonym zakresie usług, oferujące od 7 do 10 konsultacji lekarskich przez telefon lub online, 1-3 konsultacje w placówce partnerskiej, oceny wyników badania, badania laboratoryjne, a także podstawowe i rozszerzone zabiegi ambulatoryjne. Okres świadczenia usługi wynosi od 5 do 8 miesięcy, a cena pakietów wynosi od 800 do 1700 zł.
  3. JP6-JP8 - Bardziej zaawansowane pakiety, zawierające do 10 konsultacji lekarskich przez telefon lub online, 3-8 konsultacji w placówce partnerskiej, 2-4 oceny wyników badania, jeszcze większy zakres badań laboratoryjnych oraz pełen zakres podstawowych i rozszerzonych zabiegów ambulatoryjnych. Okres świadczenia usługi wynosi od 8 do 12 miesięcy, a ceny tych pakietów wynoszą od 2000 do 2900 zł.
  4. JP9-JP13 - Najbardziej kompleksowe pakiety, zapewniające do bez limitu konsultacji lekarskich przez telefon lub online, 8-12 konsultacji w placówce partnerskiej, 4 oceny wyników badania, najszerszy zakres badań laboratoryjnych oraz pełny pakiet rozszerzonych zabiegów ambulatoryjnych. Okres świadczenia usługi waha się od 15 do 15 miesięcy, a ceny tych pakietów wynoszą od 3200 do 4800 zł.

Każdy z pakietów jest dostosowany do różnych potrzeb zdrowotnych klientów, oferując szeroki zakres usług medycznych, od podstawowych konsultacji po zaawansowane badania i zabiegi. Cena pakietu zależy od ilości i rodzaju świadczeń zawartych w pakiecie.

Z jakich pakietów usług medycznych możesz skorzystać u Aasa Polska?

To z jakiego pakietu usług medycznych możesz skorzystać u Aasa Polska uzależnione jest od kwoty pożyczki i okresu jej spłaty – niezależnie od tego czy korzystasz z Pakietu Gold czy z Pakietu Business.

Kwota pożyczki: 5000 zł

Okres pożyczki: 36 miesięcy

Wartość pakietu usług medycznych: 2000 zł

Kwota pożyczki: 10.000 zł

Okres pożyczki: 36 miesięcy

Wartość pakietu usług medycznych: 3600 zł

Kwota pożyczki: 15.000 zł

Okres pożyczki: 36 miesięcy

Wartość pakietu usług medycznych: 4200 zł

Kwota pożyczki: 20.000 zł

Okres pożyczki: 36 miesięcy

Wartość pakietu usług medycznych: 4500 zł

Kwota pożyczki: 25.000 zł

Okres pożyczki: 36 miesięcy

Wartość pakietu usług medycznych: 4500 zł

Zakończenie

Zarówno Pakiet Gold, jak i Pakiet Biznes, oferują możliwość skorzystania z dodatkowego Pakietu Medycznego, co jest opcjonalnym dodatkiem wzmacniającym pakiet pożyczkowy. Pakiet Medyczny zapewnia dostęp do szerokiej gamy usług zdrowotnych, co stanowi dodatkowe wsparcie dla klientów dbających o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Podsumowując, zarówno Pakiet Gold, jak i Pakiet Biznes od Aasa Polska to propozycje skrojone na miarę różnych potrzeb klientów, od indywidualnych pożyczkobiorców, po właścicieli firm poszukujących finansowania dla swoich biznesów. Dodatkowa opcja Pakietu Medycznego dodaje wartości do oferty, podkreślając troskę o dobrostan klientów.

Weź pożyczkę w Aasa Polska i skorzystaj z Pakietu Medycznego


W artykule wykorzystano materiały graficzne pochodzące ze strony https://www.aasapolska.pl/

ZOBACZ OFERTĘ MIESIĄCAPORÓWNYWARKA POŻYCZEK
Nie znalazłeś oferty dla Siebie? 
 Zobacz inne Dobre Pożyczki

Największa BAZA ofert pożyczkowych